Goedkoopste huurauto's Canarische Eilanden vanaf € 3 ... Goedkope auto's huren Spanje vanaf € 4 ... Budget huurauto Portugal vanaf slechts € 5 ... Goedkoopste beste huurhuizen in Italië vanaf € 6 ... Goedkoop autoverhuur in de VK vanaf slechts € 6 ... Vakantie auto's te huur in Griekenland vanaf € 8 ... Prestige sportwagens te huur verhuur Zuid-Afrika vanaf slechts € 8 ... Goedkope Budget huurauto's in Cyprus vanaf slechts € 8 ... Sportwagens om huur UAE te huren vanaf € 9 ... Zuinige auto's naar renta in Nederland vanaf € 9 ... Huur een auto in Duitsland vanaf € 10 ... Vakantieautoverhuur te huur Turkije vanaf € 10 ... Budget autohuur in Frankrijk vanaf slechts € 11 ... autoverhuur Zwitserland vanaf slechts € 11 ... VS budgetverhuur vanaf slechts € 12 ... Goedkope budget auto's te huur in Australië vanaf € 12

 

Car Hire Search

Annuleer uw reservering GRATIS
U kunt uw huur op elk moment annuleren zonder boetes.

Wijzig uw reservering GRATIS
Wijzig uw boeking op elk gewenst moment online voor GRATIS . om u flexibiliteit te bieden bij het boeken van uw huurauto

Neem 24 uur per dag contact met ons op
We bieden 24/7 ondersteuning per telefoon of online. 365 dagen per jaar 7 dagen per week

Vergelijk alle autoverhuurbedrijven
Onze autoverhuurzoekmachine doorzoekt alle autoverhuurbedrijven over de hele wereld groot en klein. U de beste prijzen gegarandeerd . Bespaar tijd en geld. op uw autohuur gegarandeerd

Waarom bij ons inhuren
Inbegrepen in uw autoverhuur voor GRATIS , collision damage waiver, theft Protection, wettelijke aansprakelijkheid, GRATIS annulering en wijzigingen aan uw autoverhuur. Uw autoverhuur is inclusief lokale belastingen, onbeperkt aantal kilometers , luchthaventoeslagen, geen verborgen kosten .

Araç Kiralama Münih Havalimaný

Araç kiralama Münih Havalimaný

Ev

Araç kiralama Avrupa

Araba kiralama Almanya

Araç kiralama Münih

Münih Havaalaný

 

Almanya’da tanýnmýþ araba kiralama þirketlerinin fiyatlarýný aþaðýdakiler de dahil olmak üzere karþýlaþtýrýr: Münih Havalimaný
 

rezerv

Münih içindeki diðer araba kiralama yerleri

 Münih’teki Münih Havalimaný’na ek olarak, aþaðýdaki konumlarda sizin için araba kiralama fiyatlarýný da karþýlaþtýrabiliriz:

  

 Demiryolu istasyonlarý
 

  

Münih Ýstasyonu
 

Münih Havalimaný için konum bilgileri

Münih Münih’e kýsaltýlmýþ olan Münih Franz Josef Strauss Havalimaný, Almanya’nýn en yoðun ikinci uçuþ merkezi ve yýlda 30 milyondan fazla yolcu ile anlaþýyor. Münih þehrine ve Bavyera ve güney Almanya’nýn çevre bölgelerine hizmet vermektedir. Havaalaný þehrin tarihi Altstadt semtinden yaklaþýk 25 km uzaklýktadýr.
Havaalaný Ýmkanlarý
Münih Havaalanlarý iki modern yolcu terminali merkezi bir servis merkezi ile baðlantýlýdýr. Tam yolcu hizmetleri ve tesisleri, alýþveriþ ve içeceklerin yaný sýra alýþveriþ için bol miktarda çýkýþ içerir. Ayrýca nakit makineleri, postane, çocuk oyun alanlarý ve vintage uçak içeren bir tesis var. Geniþ otoparklar hem uzun hem de kýsa süreli park imkaný sunmaktadýr.
Araç Kiralama Münih Havalimaný
Taksiler, limuzinler ve S-Bahn trenleri, havaalanýndan Münih’in merkezine seyahat için seçenekler. Münih Havalimaný’nda araba kiralama hizmeti mevcuttur ve yolculuk için daha kolay bir seçimdir. Hertz, Avis ve Sixt, havalimanýnýn merkezi hizmet bölgesinde bulunan servis masalarýna sahip saygýn kiralama saðlayýcýlarý arasýndadýr.
Sürme
Almanya’nýn ünlü otobanlarý, havalimanýný bu bölgedeki Münih ve diðer bölgelere baðlamaktadýr. Bölgesel yollar genellikle iyi durumdadýr ve sürücülerin lo elde edememesini saðlamak için yeterli tabelalara sahiptir. Münih’te özel araç kiralama araçlarý talep edilir ve peþin rezervasyonlar, tercih edilen bir sürücü aracýný garanti etmenin en iyi yoludur. Çevrimiçi araç kiralamalarýný karþýlaþtýrdýðýnýzda genellikle en uygun fiyatlar bulunur.
Görülecek ve yapýlacak þeyler
Münih Havalimaný’nda araç kiralama ile ziyaretçiler, Ingolstadt, BMW Dünya Müzesi ve Bavyera Film Stüdyolarý da dahil olmak üzere havalimanlarýndaki turistik mekanlara ulaþmak için ideal araçlara sahipler. Münih’in güneyinde bulunan birkaç güzel göl ve doða parký ve kayak merkezi bulunmaktadýr. Daha güneyde Garmisch-Partenkirchen ve büyülü Neuschwanstein Kalesi vardýr.
Ziyaret için en iyi zaman
Kýþ aylarýnda Bavyera kayak merkezlerini ziyaret etmedikçe, Münih Havalimaný’na iniþ yapmak için yýlýn en iyi zamaný mart ile eylül aylarý arasýndadýr. Bu süre boyunca sýcaklýklar sürekli olarak 17 ° C‘nin üzerindedir ve güneþli günler, tatilcilerin zamanýn çoðunu dünyanýn bu çekici bölümünde geçirmelerini saðlar.